יום שלישי, 4 באוקטובר 2011

Daydreaming of Spaghetti Napolitanaקוראים וחברים יקרים אני זקוקה לעזרתכם. בסוף השבוע הבא אני טסה לאיטליה. זו תהיה הפעם הראשונה שלי בדרום המדינה. מגיעים לרומא ומשם דרומה אל נאפולי -שאני תולה בה תקוות של ממש, האי קפרי ועיירת החוף פוזיטנו (גיליתי שכמו את פריז ניתן לאיית עם ס' או עם ז').
אני מוצאת את עצמי בוהה בחלל במהלך היום וחולמת בהקיץ על שיטוט בסמטאות ברומא עם ג'לטו בטעם סטרצ'טלה, מפשפשת בין מציאות בשווקים המקומיים, מטיילת לאורך הנמל במפרץ נאפולי ובעיקר זוללת הרבה פיצה עם פרושוטו וספגטי נפוליטנה.
אם ביקרתם לאחרונה או במקרה יש לכם מושג על מסעדות מיוחדות, שופינג לא יקר ויד שנייה, מקומות שאסור לפספס, אמנות וכו'- שתפו אותי! מבטיחה לגמול לכם בתמונה עם האטרקציה או משהו.. תודה על העזרה ונשיקות בינתיים.

My dear readers I need your help. Next weekend I'll be in Italy and I could use some help. This will be my first time in Rome and South Italy and I'm exited! The plan is: Rome-Naples-Capri-Positano. I can't stop daydreaming about the streets of Rome, walking with a cone of Gelato and of course eating Spaghetti a la Napolitana.
 If anyone has some tips from previous visits or stories please share them with me, in return I will take many photos and blog about it (you see everybody wins!:)) Thank you for the help xx

***
לא יכולתי להתאפק ועל כן הוספתי כמה עיצובים מלאי השראה מתחום החלומות..תהנו!
Couldn't resist adding those inspirational designs while blogging about daydreams...Enjoy!

Dream Bookshelf by Dripta Design
iDream pillow by Studio Psycho
 Beautiful concrete and stainless steel cloud necklace by DrCraze
for geeks like me, soon to become students: Speech paper clips, Muji
 Cloud chair by  Design House Stockholm, perfect for daydreaming

A+

5 תגובות:

 1. את מקסימה מאיוש אני אומרת לך!!

  השבמחק
 2. איזה דברים מהממים!! -דנדונה

  השבמחק
 3. מלכת החיבורים והיא שלי ........

  השבמחק
 4. תודה לאנונימיים השונים, הודלולי איזה כיף לי!

  השבמחק
 5. Your title makes me smile..I'm italian, from Naples and yesterday I coked spaghetti..ahahah the next time I envite you!!!Come and visit my blog, and if you like it, follow me, I'll be waiting for you!

  Cosa mi metto???

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...