יום חמישי, 30 באפריל 2015

April come she will


פרויקט הגמר צובר תאוצה ואני מרגישה שאני מתחילה לפתח אליו רגשות. כולי תקווה שהוא לא ישבור לי את הלב ויחזיר לי אהבה, בדרכו המיוחדת. בשבועות האחרונים אני קמה עם הפרויקט בבוקר והולכת לישון אתו בלילה, לעיתים אף מתעוררת מחלום שקשור אליו וממהרת לרשום את המחשבות (שמתגלות כטיפשיות מאוד בבוקר). בזכות היותי אישה אחראית, לא נותרו לי קורסים נוספים הסמסטר, מה שמאפשר לי להשקיע את הזמן הפנוי שלי בדברים נעימים. הנה כמה מהם. 

1. התערוכה המרגשת של ניר עברון ( הדוד הכי קול אבר ) ב"בית האמנים" בירושלים. 


2. פתאום נהייתי מבוגרת ואני שותה אספרסו ארוך בלי סוכר. להתחיל את הבוקר ב"קפה אלברט" עם חברות. כי אנחנו יכולות.


3. להתחיל לסרוג סוף סוף את הפוף האפור הזה שאני מפנטזת עליו שנים. פשוט הבנתי שאף פעם לא יהיה לי זמן רק לזה. עכשיו כשאני מתבטלת מול "סמוך על סול" אני פרודוקטיבית. את הטריקו קניתי כמובן אצל מיכל  ואת ההוראות הפשוטות למדי, למדתי מהווידאו הזה.


4. ללמוד להכין פסטו ביתי עם אגוזי מלך כי קנינו יותר מדי בזיליקום, לבשל את הקארי-אורז המושלם בלי מתכון בכלל וכמובן, להצליח לאפות מקרונז שוקו-קפה משובחים עם דנה (aka קינוחה). 


5. לקבל הזמנה ליום הרצאות וסדנת אמן של סאטושי יאסוי ורייקו סודו, שניהם מעצבים בכירים וארט דיירקטורים ב-Muji, בפקולטה לעיצוב בשנקר. חלק מהאירועים פתוחים לקהל הרחב, אז אתם מוזמנים להצטרף, יום שלישי ה-05.05 פרטים נוספים בדף האירוע מהפייסבוק של שנקר.

via

***


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...