יום שלישי, 31 במרץ 2015

דברים טובים בשבוע הבא


פסח כבר כאן ומלבד מצות וחופש מהלימודים (כן בטח)  - זוהי עונת התערוכות!
אני לא יודעת מה אתכם אבל אני מתכננת לבלות את השבוע של חול המועד בדילוגים בין תערוכות. כדי שיהיה לכם קל לעקוב אחריי, ארגנתי לכם את הכל בלו"ז, מאחלת לכולנו להספיק לההההכל וגם לנוח ולאכול מצה עם נוטלה אחת לפחות. חג שמח.

יום ראשון 05.04.15 שעה 20:00 | נמל יפו האנגר 11

היום פתחתי את הפייסבוק והוא הזכיר לי בשמחה שלפני שנה בדיוק פרסמתי הזמנה לתערוכת "באמצע". בשנה שעברה הייתי חלק מצוות ההקמה של התערוכה המסורתית של המחלקה לעיצוב תעשייתי (HIT) ופתאום זה הכה בי. עברה שנה שלמה. בראשון ה-05.04.15 תיפתח תערוכת "באמצע" 2015, באירוע מלא אנשים טובים, אלכוהול די טוב ועיצוב ממש טוב. התערוכה מציגה כבכל שנה כמאתיים עבודות של סטודנטים במחלקה ואת חלקן אפילו אפשר לרכוש בחנות הסטודנטים. שנה ג' האדירים טרחו והקימו אתר לתפארת וגם דף פייסבוק אז כל הפרטים כבר כאן. מחכים לכם. תבואו לפרגן, כולנו ממש נשמח.
אגב, לראשונה השנה בהאנגרים הסמוכים יוצגו עבודות של המחלקות המקבילות פנים ותקשורת חזותית, שווה!


טעימה מהעבודות שיוצגו, כסא מיכאל קושניר // סביבונים קרלה רטאוס // תיק גב אמילי חן-מוריס

יום שני 06.04.15 | יום כיף בג'רוזלם

"שלוש מכפלות", תערוכת יחיד של אמן הוידאו/צלם ניר עברון (ממש במקרה דוד שלי) שנפתחה כבר באמצע פברואר ולא הצלחתי להגיע אליה. פאדיחות. הכתובת: בית האמנים, שמואל הנגיד 12. פרטים נוספים היכנסו לאתר של בית האמנים.

ואז - "אופס", תערוכה חדשה שאוצר יובל סער המציגה בצורה הומוריסטית שלל עבודות העוסקות בשאלה "מה קורה כשהטכנולוגיה נכשלת?" הכתובת: בית הנסן, גדליהו אלון 14. פרטים נוספים באתר.


עבודתו של אברהם קורנפלד
 יום שלישי 07.04.15 | מוזיאון העיצוב חולון

את הבוקר אתחיל בביקור במוזיאון העיצוב האהוב עליי, המציג שלוש תערוכות חדשות במקביל, לכבוד אירועי שבוע העיצוב חולון ויום הולדת חמש למוזיאון (כבר ילד גדול!).
"רעיון מגירה" | ALESSI,  תציג 50 דגמים של המותג האגדי שלא הגיעו לייצור, מתוך האוסף של מוזיאון אלסי.
"שרפרפים" | יעקב קאופמן, מציג כ-300 שרפרפים (!) המעניקים הצצה לתהליך העיצוב של אחד מבכירי המעצבים המקומיים. ואחרון, "מתבנית לשבר" | סטודיו קאהן, מציגים תהליך פיתוח שלם של שלושה מוצרים מוכרים: מלחיה, שרשרת וקערת פירות.

יח"צ
אחה"צ תוכלו למצוא אותי בחנות העיצוב הזמנית שתוקם ברחבת המדיטק וקראנו למה "מעצבים למטרה טובה". בחנות יימכרו מוצרים שעוצבו ע"י סטודנטים, מרצים, בוגרים ומעצבים עצמאיים מוכרים אחרים, כל ההכנסות תרומה לרכישת תרופה מצילת חיים לאביו של חבר יקר מהמחזור. אני מזמינה אתכם בחום לקחת חלק ולעזור לנו להגיע למטרה: 40,000 שח - עלות טיפול אחד (מתוך ששה נדרשים) ואפילו לצאת עם מוצרים מעוצבים בתמורה לתרומתכם.יום רביעי 08.04.15 | מדיטק חולון שעה 20:00

זוהי השנה השנייה שהסטודנטים במחלקה שלנו לוקחים חלק באירועי העיצוב, בפרויקט שנקרא "העיצוב יוצא לרחוב". תמיד משעשע לראות על מה הם עובדים בסדנה ולדמיין איך זה יתקבל ברחובות חולון. לפרטים נוספים על מה שצפוי השנה בקרו אותם בדף הפייסבוק. ואז, רגע לפני שננעלים אירועי שבוע העיצוב חולון, מקנחים במיני כנס האקינג (בעברית: פצחנות). צפוי לנו ערב מרתק העוסק בפרשנויות של האקינג בעולם העיצוב, בחדשנות, חקרנות ורצון אמיתי לעורר שאלות ולייצר שינוי מהותי בעולם באמצעות אומנות ועיצוב. גם אם לא תספיקו כלום בשבוע הזה, נסו לפחות להגיע לאירועון השמח הזה.

***

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...