יום שבת, 31 בינואר 2015

Welcome WOOFY


הפוסט היום מוקדש להולכים על ארבע, בעיקר להולכת על ארבע הפרטית שלי. הכירו את Woofy, קופסת פינוקים לכלבלב המגיעה בכל חודש כמו שעון וטומנת בחובה שלל רב (באמת!) של אושר ובריאות. את אוריאל, אחד מצוות היזמים האמיצים שמאחורי הקונספט, אני לא מכירה באופן אישי ממש אבל התמזל מזלי והוא החליט לפנק את פולי בחבילה לדוגמה. הקופסה הגיעה אתמול עם שליח חביב והיא היתה כל כך יפה ומושקעת שהייתי חייבת לבקש מפולי להתאפק עד שיהיה בוקר ויהיה לי זמן לצלם אותה כראוי. היא גילתה בגרות והסכימה בחוסר חשק.

מאחורי WOOFY עומדים חמישה חבר'ה מדליקים: תומר מולכו, מתן דניאלי, תום קאפח, עדי ויזל ואוריאל רווה, הכירו עוד כשהיו סטודנטים והחליטו שגם לכלבים מגיעים פינוקים. הם משקיעים רבות במציאת המוצרים המתאימים והתאמתם לכל לקוח, כמובן מבלי לחזור על מוצרים מחודש לחודש. גם הלוגיסטיקה ביוזמה כזו היא לא דבר פשוט, כאשר מאות ואלפי הלקוחות צריכים לקבל את החבילה בקצוות שונים של המדינה באותו טווח זמנים. חשיפת תוכן החבילה מתבצע בדף הפייסבוק, בכלל שווה להיכנס אליו כדי לגלות עוד מידע וסתם תמונות של כלבים מאושרים שקיבלו את החבילה החודשית. ואם אתם רוצים להיות ממש יסודיים, הינה לינק לאתר.


בכל קופסא חודשית, תוכלו למצוא מוצרי הגיינה, מזון, חטיפים, משחקים ומה לא. אז מה הגיע בחבילת פברואר? ארבע חבילות חטיפים בריאים ואיכותיים (שניים דנטליים ושניים סתם טעימים), צעצוע חבלים צבעוני מהמם, עצם אכילה ורודה עצומה ונפלאה ומנת מזון לדוגמא סופר איכותית. בנוסף קיבלנו גם כמה קופונים שווים, למי מאיתנו שמגדל כלבלב יודע כמה כיף זה לקבל קופונים שחוסכים כמה שקלים בחנויות החיות.

בחישוב גס שעשיתי ביחס לחנות הקרובה לביתי, אני יכולה לספר שתוכן החבילה שווה הרבה יותר ממה שהיא עולה במנוי חודשי (99 ש"ח) והמשלוח כלול. לפולי לקחו בדיוק 10 שניות להבין שהקופסה היא שלה ובאותו רגע היא נעמדה על המשמר.

Hands off my WOOFY

*גילוי נאות, החבילה התקבלה למטרות סקירה ופרסום, אבל תאמינו לי, היא שווה כל שקל. תודה ל-WOOFY!


***

5 תגובות:

 1. נראה מהמם!

  השבמחק
 2. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 3. האמת שהמותגים שם איכותיים. אולי אני אנסה

  השבמחק
 4. אולי תכתבי עדכון בבלוג ותספרי מה קרה לכלבה האומללה? אני חוששת שזה יהיה קצת פחות פוטוגני מהפוסט הנוכחי, אך הרבה יותר נאמן למציאות.

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...