יום שבת, 15 במרץ 2014

Lately I'm Loving #16


אני כל הזמן מחכה שהדברים יירגעו. שיהיה לי קצת זמן פנוי, לכתוב, לישון יותר מ-5 שעות, ללכת לסרט טוב ולהירגע. עברו חמישה שבועות בסמסטר החדש ומשהו אומר לי שזה כבר לא ייקרה. לצערי, אני עדיין לא מספיק מרגישה שאני חיה בתל אביב. מלבד ימי שישי, שהם המועדפים עלינו, בהם אנחנו עושים קניות בשוק לוינסקי עם עגלת השוק החדשה ומקנחים בקפה אצל טוני ואסתר, את רוב הזמן אני מאכלת בחולון או בדירה במצב מאוזן. למרות הקיטורים, הנה מה שאהבתי לאחרונה.

1. השבוע, על אף הלחץ הרב ובגלל שאני כבר שנתיים ברצף מתחמקת בגלל הלימודים, גררתי את את עצמי אחרי יום ארוך, ישירות מהסדנה אל שבוע האפנה תל אביב. לא קניתי כלום במיוחד, זרקתי על עצמי כמה פריטים שמעולם לא חוברו יחד והתאפרתי במונית בליפסטיק אדום בלי ראי. התצוגה של שי שלום, אליה הוזמנתי, היתה מעט מבלבלת. לא ממש הצלחנו לשער, תומיק ואני, לאיזו עונה או לאיזה מאורע אבחר שמלות אסימטריות מקטיפה בורדו וסיומת סוורובסקי בקצה השרוול היחידי. אני כן אתן לו קרדיט על פלטת צבעים נועזת (יש שיגידו לא מאוזנת) , על בגדי גברים מחויטים ועל מעילי הצמר הנשיים שהיו עשויים היטב. אל תבינו לא נכון, נהניתי לפטפט עם בלוגריות אהובות, לשבת בקהל ולהריע לעבודת המעצב, לשתות קאווה עם תומיק ולמתוח ביקורת על הבחירות האפנתיות של כלל הנוכחים.2. לקבל סוף סוף החלטה לגבי הצבע לקיר אצלנו בסלון, מנטה עדין. לנסות שני גוונים ולהתארגן לצביעה ביום ראשון. תמונות נוספות בהמשך! ׁ
(גילוי נאות: הצבעים התקבלו מהיח"צ)


3. העבודה של עידו ברונו "קח/תן" בתערוכת מחתרת עיצוב בבית בנימיני. על השקלים שאתם רואים מוטבעות המילים קח ותן ואפשר לקחת מטבע הביתה כמזכרת אם משאירים משהו בתמורה. כן אני יודעת מעט קיטש אבל היא העלתה אצלי המון שאלות ובעיקר שימח אותי לראות את השינוי בין ערב הפתיחה ובין ביקורי השני 10 ימים מאוחר יותר.4. לארגן עוד קצת בדירה החדשה וליצור עוד כמה פינות "מטופלות" שמשמחות אותי בסוף יום ארוך.5. מניקור של שישי, אוזני המן עם פרג של אמא וכוס תה, כיאה לסוף שבוע גשום של פורים. חג שמח!


***

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...