יום שישי, 19 בספטמבר 2014

Postcards from Paris


הביקורים התכופים שלי בפאריס תמיד כל כך קצרים ומלאים במשימות. בעיקרון, אני מגיעה כדי לעזור ולהשתתף בירידים שאבא מארגן. הפעם אפילו כתבו עליהם בynet. בין משימה לפגישה אני מנצלת את ההזדמנות לגנוב קצת זמן איכות עם אחי בעיר היפה בתבל.

איכשהו, בכל פעם מחדש, אני מוצאת את עצמי מזגזגת בין הרצון לגלות דברים חדשים ובין הרצון העז לחזור למקומות אהובים ולהתרפק על הילדות שלי בעיר הקסומה הזו. הפעם שכרנו דירה מתוקה מתוקה (דרך AIR BNB כמובן) ברובע השלישי, שהפך לחביב עליי ביותר בשנתיים האחרונות. בכל ביקור אנחנו משתדלים לחפש דירה באזור קצת שונה כדי לגלות שכונה אחרת והפעם נפלנו ממש בול. מזג האוויר האיר לנו פנים והשמש זרחה חמישה ימים. אחרי שסרגתי במרץ כל אוגוסט הגעתי חמושה בצעיף אבל בסופו של דבר, לא היתה ברירה אלא לרכוש בכלל משקפי שמש.

חמישי עד שני נשמע המון, אבל כשבאים לעבודה פתאום מגלים שהימים מתקצרים ונעלמים מהר מאוד. היה לי יותר מזל משכל ואפילו הצלחתי לגנוב יומיים אחרונים של אירועי שבוע העיצוב, בלי להתכוון. המצלמה היתה איתי כל הזמן, אבל מצאתי לנכון ליהנות מהרגעים הנדירים האלה בלי לעצור ולצלם/להצטלם. היו גם כמה מציאות מוצלחות, אבל זה לפוסט אחר. שתהיה שבת שלום, נעימה ומלאה במנוחה.


***

3 תגובות:

 1. תמונות מקסימות צלמת מוכשרת .

  השבמחק
 2. פריז מקסימה!! וגם את והמשקפי שמש החדשות!
  איזה כיף לך שיוצא לך לחוות את פריז בצורה קז'ואלית שכזו...
  נשיקות :)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה נגה יקירה! מחכה לראות התפתחויות וצילומים מארץ המגף !! נשיקותת

   מחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...