יום רביעי, 4 בדצמבר 2013

A picture an hour #3הבלוג שלי קיים כשנתיים וחצי ואני חושבת שכבר כמעט שנתיים חבריי ללימודים מנג'סים ומשגעים אותי שאכניס אותם לבלוג. בכל אירוע ובעיקר בכל פעם שאני מחמיאה לחברה על הלבוש - היא מיד שואלת אם זה ייכנס לבלוג. הגיע הזמן שמישהו יסביר להם שזה לא כבוד כזה גדול להיות בבלוג הזה ומי שקורא אותו בסופו של דבר זה בעיקר הם. ולפעמים גם אמא שלי.

אז שתיים מחברותיי האהובות הגיעו לסוף שבוע חורפי וגדוש אירועים, פה בברצלונה. אליהן הצטרף חבר יקר נוסף שעכשיו בחילופים בוולנסיה. לא היתה לי ברירה ועם הגב לקיר הסכמתי לשלב אותם בפוסט אחד. הנה פוסט על יום שבת נפלא בברצלונה.

10:00 : התחלנו את ביקור בקתדרלה של גאודי "המשפחה הקדושה" שהבנייה שלה תימשך כנראה עד 2026. עם כל האהבה לגאודי, הבחור עם הבועות העצומות בפארק ממול פשוט מהפנט אותי כל פעם מחדש, גם קצת כי יש לו צמות.


11:00: בהמשך לקלישאת התיירות,אני ואלי (שכבר ראינו את הכנסייה איזה פעם או פעמיים לפני) ניצלנו את הזמן לצ'אי של סטארבקס12:00: מצטרפים להמונים בשוק הפשפשים ומחפשים מציאות שלא צריך במחירים מצחיקים כמו מפתחות חלודים ורוכסנים.14:00: צהריים בדוכני האוכל הנפלאים בקומה העליונה של השוק. בתפריט בירה ב-1.80 יורו, פטאטאס בראבאס, ריזוטו חלומי וצ'יפס תאנים16:00: קפצנו לראות אם התחלפה התערוכה במוזיאון העיצוב המתחדש. היא לא. בכל זאת צילמנו קצת עיצוב טוב.
17:00: ממהרות למוזיאון של חואן מירו לפני שנסגר, מתמוגגות מהתערוכה הזמנית "מעבר לאופק" וחוזרות הביתה עייפות ומרוצות21:00: הלילה הסתיים הרבה יותר מאוחר, אבל אחרי 5 ברים הפסקנו לצלם. תודה לחבריי האהובים על סופ"ש נפלא.***


5 תגובות:

 1. כן נכון אמא שלך מכורה לבלוג ולך .....

  השבמחק
 2. הבלוג מקסים במיוחד מאז שנסעת לברצלונה!
  תמשיכי לשתף זה נורא כיף אפילו שאנחנו לא משפחה או חברים...
  - נופר

  השבמחק
 3. אחת מהחברות שלך היא במקרה ניבי??

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...