יום שישי, 31 באוגוסט 2012

One hundred posts old


Dress: Urban Outfitters // Shoes: Kurt Geiger // clutch: Accessories // Sunnies: Dior
כבר המון זמן לא השקעתי בצילומים איכותיים לכבוד פוסט גם כי אין לי את מי לשדל וגם כי זה מצריך שעות יום (בהן אני עובדת). אני יודעת שהבטחתי פוסט מיוחד לכבוד פוסט המאה שאני חופרת לכם עליו מאז פוסט 95, אז הנה סדרת צילומים חגיגיים שעשיתי עם בת דודתי, צלמת מתחילה ומוכשרת בת 16. לבשתי את השמלה החושפנית והאוורירית החדשה שלי מאורבן אאוטפיטרז ויצאנו לצלם בשדה היבש בשמש אחר הצהריים עם שלושה בלונים (בלונים=חגיגה). זה הרגיש כאילו אלו הימים האחרונים של הקיץ, אולי זה כי אני טסה עוד יומיים ומקווה לחזור כשיהיה פה סתיו ואולי כי באמת הימים קצת פחות חמים והלילות כמעט נעימים.
אני מקווה שהפוסט הבא ייכתב בפריז, שם אבלה שבועיים ואשוב בדיוק בזמן לראש השנה. ובינתיים סוף שבוע מצוין ונא להתעודד ממש עוד שעה קלה מתחיל ספטמבר ואיתו יגיעו רוחות קרירות לעת ערב, עלי שלכת וגפילטע פיש.

As promised a while ago, I prepared a well edited photoshoot for the 100 post. I booked my best photographer (my 16 year old cousin) and waited for the afternoon to shoot a festive photoshoot.
I wore my new UO dress my parents brought from Dublin and felt like I'm also celebrating the end of summer. It will be September in an hour and hopefully we will have some evening breeze, brown leaves on the sidewalk and some Gefilte fish for new years eve. Have a loveky weekend! xx
וכמובן בוא נפתח את ספטמבר עם תוצאות ההגרלה החגיגית. אז בלי יותר מדי עיכובים, הפתק הראשון שיצא ובו החבילה המלאה הוא... (תופים) מזל טוב לתגובה מספר 18 דנה, החבילונת הזו בדרך אליך!

כמו כן הוגרלו עוד ארבע תגובות שיזכו בפרס התנחומים: 6,13,17 ו-8. מזל טוב לאורי, מור, הגר וניבה!

תודה לכל מי שהשתתף , ריגשתן אותי עם ההיענות והתגובות. המשיכו לעקוב ואני מקווה להמשיך ולהתפתח ואולי לייצר עוד הגרלות מדליקות בהמשך!

*גילוי נאות לגבי הזוכות, תגובה מספר 17 (שנכתבה בטעות ע"י דנה גם כן) הועברה לאורי מבעוד מועד היות והסתבכה עם השארת התגובה. Thanks for Leaving a comment / liking on facebook / following via Bloglovin & Instagram (Majajoffe)

+A9 תגובות:

 1. מזל טוב! הצילומים מקסימים וגם השמלה :)

  השבמחק
 2. הפקה מקסימה, מרגישים את הקיץ :)

  השבמחק
 3. תודה יקרות, בהחלט מרגישים את הקיץ..מקווה להביא את הסתיו איתי כשאחזור

  השבמחק
 4. המון המון מזל טוב!
  התמונה האחרונה משגעת :)

  השבמחק
 5. המון מזל טוב לפוסט המאה! מחכה לעוד פוסטים עדינים, יפהפיים ומרגשים.
  השמלה יפהפיה וגם הקלאץ'.
  תבלי בפריז ותביאי קצת אירופאיות ללבנט (למרות שאת בעצמך כבר עושה זאת).
  שנה טובה♥
  ותודה על הלקים.

  השבמחק
 6. מזל טוב לפוסט ה-100!
  ואיזה כיף לי שזכיתי :)

  השבמחק
 7. תודה לכן. בקרוב אצלכן אומרים אצלנו. וברכות לזוכות. החבילות כבר נמסרו לדואר ישראל! שבוע מצוין

  השבמחק
 8. מזל טוב על פוסט המאה! יצא פוסט מקסים אהבתי את השמלה ואת הבלונים!!!

  קטיה

  השבמחק
 9. באופן מאוד מפתיע, יצרת עוד לוק מקסים ומשובב :)
  מזל טוב אהובתי! אני בקרוב ב-150 ותוהה מה לעשות לקראת...

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...