יום שישי, 21 בנובמבר 2014

I don't love anyone


 Skirt, tights - H&M // Vintage coat // scarf - knitted by me // Bag - The cambrisge company // Boots - from Amsterdam

מזל שאני נוסעת לפריס כל חודשיים. אחרת מי היה דואג לבלוג? 

כבכל פעם, הרשימה ארוכה ואף פעם אי אפשר להספיק הכל. כבכל פעם, התסכולים רבים. הכל בלתי מושג, לא בשבילי. אני לא רזה מספיק, לא עשירה מספיק, לא פנויה מספיק, לא מגניבה מספיק. כולם לבושים כל כך טוב שזה עושה לי חשק לזרוק את כל מה שהבאתי במזוודה לפח. בפעם הראשונה מזה כמה שנים יש לי דחף חולה לקניות. אני רוצה עוד נעליים ומעיל חדש, אני רוצה מלא טבעות דקיקות, סוודר צמות עד הברכיים שלא צריך בתל אביב וכובעים שלא מתאימים לתלתלים אבל נראים מעולה על ברונטיות אנורקסיות (וזה יש פה בשפע).

אני מתנחמת בחנות של "ברנדי מלוויל", שנראית קצת כמו אורבן אבל במונוכרום. יש שם אפורים ושחורים ופסים וזה בדיוק מה שבא לי החורף הזה. אחרי שנים של צבע, אני מסתכלת על הצרפתיות ומגלה שאפשר ללבוש כל הזמן שחור ולעזאזל, זה באמת נראה הכי טוב. 

לסיום, קיבלתי את הגרסה המרדנית של הבושם פריז של YSL (מהדורה מוגבלת שנקראת Rebel Collector) בדיוק בזמן לנסיעה והחלטתי שיהיה מגניב לצלם אותו ממש פה איתי, בעיר שהיתה לו להשראה. אחרי שנים שאני שבויה של הרמס, הוא הצליח לרכך אותי. עדין, פרש, כמו זר פרחי שדה של חורף. קצת יותר מתקתק ממה שאני רגילה, אבל הוא התאים פה בול, ליד חולצת הפאייטים החדשה שלי (!) שתהיה שבת שלום וסוף שבוע רגוע וחורפי.***

2 comments:

  1. אני אוהבת את המשקפיים שלך! מאיפה הם?
    ומה זה הפריט הצבעוני והמנצנץ בחינניות ליד הבושם? בא לי ללבוש אותו :)

    השבמחק
  2. הי לך אנונימית - החולצה המנצנצת כבשה אותי בסערה -H&M מעניין אם היא קיימת בארץ, היא נקנתה בפריז. ולגבי המשקפיים - נקנו באופטיקה קטנה ברמת השרון :)

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...