יום ראשון, 21 באפריל 2013

Barcelona treats


סוף סוף אפשר לספר. התקבלתי לתכנית לחילופי סטודנטים (!) ונכון להיום אני מגישה מועמדות לבי"ס לעיצוב ליד ברצלונה. הכל קרה יחסית מהר ובמפתיע. בכלל חשבתי שאני רוצה לטוס לבודפשט, ואז לפריז, ואז לפינלנד, ואז שוב לבודפשט או לפריז בעצם. בסוף קיבלתי את ברצלונה, אני מרוצה. טרם התקבלתי, אז מוקדם לחגוג או לתכנן תכנונים אבל בין גם אם היעד ישתנה, אני לאט לאט מעכלת שאני הולכת להעביר סמסטר בחו"ל. ממש אוטוטו. נניח בספטמבר. אמאל'ה.

בהתחשב בעובדה שברצלונה היתה בחירתי השנייה, לקח לי זמן לגלות שהיא שילוב מנצח של כל מה שרציתי.
זה אומר יעד שהוא לא פריז וזה לא רע בתור התחלה. נראה לי שדי קצת עם פריז, צריך לתת צ'אנס למקומות אחרים על הגלובוס. בנוסף היה לי חשוב להכיר טכניקות חדשות, נגיד מחלקה לעיצוב אופנה עם מכונות דפוס ואריגה זה לא רע.
ובל נשכח את מזג האוויר שמסביר פנים פי כמה מהחושך של פינלנד או הכפור של בודפשט.
ואם כל אלה לא שכנעו אותנו, הכנתי פוסט שלם שעושה חשק לגור בברצלונה. עכשיו רק נותר לי להתקבל.

I can spill it out now, I got accepted into the exchange student program and I wish to apply to Barcelona. I first wanted Paris, then Budapest, then Paris again, for a while Helsinki as well but finaly got Barcelona. I felt the need to prepare a post filled with all kind of great design happening in Barcelona. Now all I have left to do is get accepted (!) Hope you like it. see you next time.

סדרת כלי קרמיקה משעשעים במיוחד, עשויים בעבודת יד, פרי יצירתו של סטודיו צעיר שנקרא KRASZNAI.

Krasznai ceramic design collection


סדרת הרהיטים "Duit Barcelona" להרכבה עצמית המגיעים שטוחים של סטודיו company and company שנמצא גם הוא בברצלונה. היה לי קשה להחליט מה ניצח, נראה לי שהמנורה והשרפרף הנמוך.

flat diy furniture by Company& Company studio


לא שיש סיכוי שאי פעם אתארח שם, אבל אחרי שקראתי עליו רבות בכל מגזיני העיצוב שקיימים, אשמח להיכנס להציץ על מלון Mandarin Orient ואולי אבקש להשתמש בשירותים של הלובי וארגיע את יצר הכיבוש.
למי שלא עוקב, מלון מנדרין אוריינט ברצלונה, ארמון של עיצוב עדכני והתפרצות של טעם טוב, עוצב במלואו ע"י מי אם לא האלילה שלי - המעצבת פטריסיה אורקיולה.

Mandarin Orient Barcelona Hotel by Patricia Urquiolaסטודיו קטן ומקסים של שתי בחורות שנקרא Emiliana, השם הוא הלחם בסיסים של שני השמות ויחד הן עושות פרויקטים קטנים ואיכותיים בעיצוב מוצר. הנה האהובים עליי ביותר.
אשמח ממש לשמוע על עוד מקומות שווים להיות בהם בעיר הזו, בתקווה שבאמת אצליח להיכנס. מקווה שנהנתם, להת'.

Studio Emiliana for product design and fun projectsכמעט שכחתי, הסרט האולטימטיבי - פודינג אירופאי - סטודנט פריזאי שעוזב לשנה לברצלונה ללמוד כלכלה, עובר לגור בדירת שותפים חלומית עם דני, פיני, גרמני, איטלקי, בלגית, בריטית וספרדיה. תענוג צרוף, מומלץ למצוא עם כתוביות מדברים שם תריסר שפות במקביל והרבה צרפתית.
 Thanks for Leaving a comment / liking on facebook / following via Bloglovin & Instagram 


(@Majajoffe)

+A

6 תגובות:

 1. בהצלחה מותק אנחנו כבר מפנטזים על טפס באחת הסימטאות איתך כמובן ......

  השבמחק
 2. וואו בהצלחה!! אני עכשיו בדיוק מסיימת תקופת התמחות בסטודיו בלונדון, זו חוויה מדהימה ומעשירה מאוד!
  ולגבי ברצלונה, אני לגמרי מקנאה!! נתחיל מהמזג האוויר המושלם שמזכיר את ישראל, האנשים החמים והידידותיים, והשפה המדהימה.. ולגבי השראה עיצובית.. זוהי עירו של גאודי ובכלל הארכיטקטורה שם מעוררת השראה, וגם ציירים מפורסמים כמו סלבדור דאלי יצאו משם, כך שאני לא דואגת שיחסרו לך מקורות השראה...

  השבמחק
 3. http://myfashionblogisfun.blogspot.co.il/

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...