יום שישי, 11 באפריל 2014

Holon Design Week 2014


יומיים לתוך חופשת הפסח. 17 יום נשמעים המון, אבל אני כבר יודעת שהם יתכלו מהר מהר, בעיקר כי אחי מגיע מפריז ויש הרבה דברים לעשות. החלום הוא למצוא זמן לשבת בים יום אחד עם ספר, או עם מישהו. ללכת לתערוכות שוות ולקולנוע. לאכול כבד קצוץ של סבתא על מצה. לתלות תמונות בדירה ולנוח לנוח לנוח. בין היתר רציתי לספר לכם על שני פרויקטים שאני מעורבת בהם במידה מסוימת ובמידה רבה שאני בטוחה שתאהבו. 

1. בעוד פחות משבוע תיפתח בערב חגיגי תערוכת "באמצע" השנתית של המחלקה לעיצוב תעשייתי. כבכל שנה, צוות ההפקה והאוצרות חושפים את הקהל למתרחש במחלקה ע"י הצגת 200 עבודות נבחרות של הסטודנטים בשנים ב-ד. במקביל, עבודות מסוימות עברו משלב האבטיפוס לייצור ותוכלו לרכוש אותן בחנות הסטודנטים וליהנות מעיצוב נגיש של דור המעצבים הבאים. השנה, אני לא מציגה את עבודותיי בתערוכה, אז החלטתי להצטרף לצוות ההפקה ולקחתי על עצמי את תפקיד היח"צ והחסויות. בחודשים האחרונים עמלנו קשה בכל החזיתות כדי להקים תערוכה מיוחדת, חדשה, עם קונספט חזק ובעיקר אלגנטית.

למי שפספס את הפרסומים בפייסבוק, אני שמחה להזמין את כולכם לערב הפתיחה החגיגי ב-16.04. יהיה שם הרבה אלכוהול, מוזיקה טובה, אנשים מעניינים ועיצוב טוב. נשמח אם תעשו לנו לייק בדף הפייסבוק, תציצו באתר וכמובן תבואו - אני באופן אישי ממש אשמח לראותכם!


ניבי להבי, אדנית לגידול עגבניות בעיר -  קורס סטודיו שנה ב'
מאיה טבת - קערות קרמיקה בהתפחה עם שמרים, קורס סטודיו שנה ג'
אפרת איווניר - פורס עוגה של, קורס סטודיו שנה ב'

2. במסגרת שבוע העיצוב חולון, קבוצת סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי העונים לשם "בלוקה" (בהנחיית לוקה אור וטל צור) החליטו להוציא את העיצוב לרחוב. במהלך חול המועד פסח יפתחו עשרות תערוכות, "וירוסים", סדנאות, ערבי הקרנות, הרצאות ופעילויות שונות בסביבת מוזיאון העיצוב ובעיקר במקומות שונים ויוצאי דופן ברחבי העיר חולון. לפרטים נוספים בקרו בדף הפייסבוק שלהם ובעיקר בואו  הכינו שם דברים אדירים ורובם בחינם.

***

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...